VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Prosek Park XIII

Prosek Park

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

O projektu

Poslední etapa projektu Prosek Park XIII dělá čest svému jménu. Dokazují to dva několikapodlažní rezidenční domy. Ty se vyznačují svou moderní architekturou, použitím originálních stavebních prvků a celkovou vzdušností.

V rámci jednotlivých objektů si přijde na své každý potenciální rezident. Dokazuje to nejenom 104 bytů, ale také parkování pod domem a ostatní zázemí. Jmenovat lze například sklepní kóje a společné prostory. Ve prospěch projektu Prosek Park XIII hovoří určitě energetická náročnost B, která je příslibem nižších provozních nákladů na domácnost. Co se týče interiérového vybavení, je variabilní. Stačí zavčasu projevit zájem o konkrétní byt a ten si můžete před nastěhováním doladit k obrazu svému a vyřešit vnitřní prostory podle představ.

icon
Dispozice bytů 1+kk až 4+kk
icon
Podzemní garážové stání
icon
Podlahová plocha 32 – 119 m2
icon
Balkony, terasy, sklepní kóje

Prosek Park XIII, to je především zajištění dostatečného komfortu a životního prostoru. O tom do jisté míry rozhodují dispozice bytů 1+kk až 4+kk. Na své si proto přijdou nejenom svobodní lidé a mladé páry, ale také početnější rodiny s dětmi.

V rámci jednotlivých bytů lze vybírat jednotky s podlahovou plochou 32 – 119 m2. K tomu si můžete připočíst ještě balkony nebo terasy. K dispozici je i více místa pro úschovu nejrůznějších věcí, což dokazují sklepní komory. Byty mají k dispozici podzemní garážová stání. Třináctá etapa developerského projektu Prosek Park XIII je poslední a zároveň zaručenou investicí do kvalitního bydlení s dobrým situováním. Vyberte si byt, ve kterém se bude cítit spokojeně s celou svou rodinou naplňte své představy o potřebném klidu a soukromí.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:

Souhlasím, abych byl za následujících podmínek kontaktován.

 Souhlasím se zasíláním marketingových a reklamních sdělení, a to za těchto podmínek.

Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:

Souhlasím, abych byl za následujících podmínek kontaktován.

 Souhlasím se zasíláním marketingových a reklamních sdělení, a to za těchto podmínek.

Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.