VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Prosek Park XIII

Prosek Park

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Prosek Park XIII - bydlení dle vlastních představ

Využijte poslední příležitosti pořídit si moderní bydlení v rámci developerského projektu Prosek Park XIII. Třináctá etapa láká na komfort, pohodlí a dostatečné občanské zázemí ve svém okolí. Dva architektonicky propracované rezidenční domy jsou toho důkazem.

Prosek Park XIII – nové byty

Poslední fáze výstavby projektu Prosek Park nese označení „XIII“. Třináctá etapa je tvořena dvěma bytovými komplexy, které dohromady přináší až 104 bytových jednotek. Ty jsou primárně nabízeny libovolným typům rezidentů. Dokazují to dispozice 1+kk až 4+kk, kde si na své přijde opravdu každý.

Prosek Park XIII si zachovává svoji kvalitu, preciznost a originalitu. Zájemcům o komfortní obydlí je k dispozici také možnost zařídit si vnitřní prostory dle vlastních potřeb. V prodeji jsou bytové jednotky podléhající energetické náročnosti budov B, čímž výrazně snížíte své náklady na spokojený domov. Bydlete tak, jak si to představujete.

Praha 9 – Střížkov nabízí perfektní zázemí pro život

Makedonská, Praha, 19000 Zobrazit na mapě

Nastěhujte se do hlavní metropole České republiky, a přesto mějte na blízku dostatek zelených ploch a přírodu. Tohle všechno vám přináší developerský projekt Prosek Park XIII a jeho situování na pražském Střížkově. Užívejte si klidu, zázemí pro své děti a perfektní dopravní dostupnosti do ostatních částí města.

Praha 9 – Střížkov je lokalitou, kterou si oblíbíte také díky pestré nabídce služeb. Ty jsou mimochodem na dosah vašeho budoucího bydlení. V této části Prahy jednoduše nebudete strádat, což dokazují školská zařízení, supermarkety, lékařské služby a mnohé další. Místo pro trvalé žijí hraje v životě člověka velice důležitou roli. A právě zde můžete nalézt svůj potřebný klid.

Zavřít

Pravidla akce „90 slev“

Nabídka platí do 31. 8. 2015 nebo do vyprodání zásob. Aktuální slevy se vztahují jen na nemovitosti, u nichž je tato sleva vyznačena v oficiálním ceníku publikovaném na stránkách www.bytovy-park-prosek.cz. Počet slev na začátku akce je konečný, zbývající počet jednotlivých slev se mění v návaznosti na jejich poskytování s tím, že aktuální údaj o nemovitostech zařazených v akci a příslušných slevách je publikován v oficiálním ceníku na stránkách www.bytovy-park-prosek.cz.

Slevy se nevztahují na jakékoliv nemovitosti v družstevním vlastnictví, komerční prostory (nebytové jednotky) dále pak na jakékoliv garáže (či podíly na nich) komory ani samostatné pozemky. Jednotlivé slevy nelze kombinovat s jakoukoliv jinou slevou či akcí.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:

Souhlasím, abych byl za následujících podmínek kontaktován.

 Souhlasím se zasíláním marketingových a reklamních sdělení, a to za těchto podmínek.

Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:

Souhlasím, abych byl za následujících podmínek kontaktován.

 Souhlasím se zasíláním marketingových a reklamních sdělení, a to za těchto podmínek.

Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.