VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Prosek Park XII

Prosek Park

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Prosek Park XII - tam kde to máte rádi

Bydlete v klidné lokalitě Prahy, 5 minut od metra a jen 15 minut metrem od centra. Bytový Park prosek je komplex moderních rezidenčních domů, mezi kterými najdete dostatek dětských hřišť, zeleně a na druhé straně i bezproblémová doprava jak autem tak MHD. 12. Etapu projektu tvoří 2 bytové s celkem 106 bytovými jednotkami.

Krátký popis projektu

2 bytové domy, moderní městská architektura s důrazem na maximální využití vnitřního prostoru a zároveň možnost indiviuálního přizspůsobení přání klienta. To je Prosek Park XII od společnosti FINEP se svými 106 bytovými jednotkami splňujícími energetický štítek kategorie B a jsou zdrojem vynikajícího bytového zázemí.

Vybírat si můžete z dispozic 1+kk - 4+kk, jimž odpovídá podlahová plocha 29 – 109 m2. Ke každému bytu patří balkon nebo terasa, případně garážové stání v garáži pod domem k dokoupení. V interiérech je kladen důraz na množství přirozeného světla a kvalitní dokončení.

Lokalita Praha 9 - Prosek

Makedonská, Praha, 19000 Zobrazit na mapě

Nové byty od Finepu v Praze 9 jsou součástí projektu Bytový Park Prosek. V rámci této etapy tak máte možnost si vybrat vlastní byt jen 5 minut od metra linky C navíc, kterým se do centra dostanete za 15 minut. V okolí domů najdete přes 8 000 m2 zeleně ve kterých jsme vybudovali několik dětských hřišť.

Nedaleko vašeho nového bydlení najdete všechny důležité služby - dopravu (autobusovou zastávku, stanici metra “C”, lékarny, restaurace, základní i mateřské školy a také nákupní centrum Letňany. Pro sportovce je nedaleko Ďáblický park, velký sportovní areál i plavecký bazén.

Zavřít

Pravidla akce „90 slev“

Nabídka platí do 31. 8. 2015 nebo do vyprodání zásob. Aktuální slevy se vztahují jen na nemovitosti, u nichž je tato sleva vyznačena v oficiálním ceníku publikovaném na stránkách www.bytovy-park-prosek.cz. Počet slev na začátku akce je konečný, zbývající počet jednotlivých slev se mění v návaznosti na jejich poskytování s tím, že aktuální údaj o nemovitostech zařazených v akci a příslušných slevách je publikován v oficiálním ceníku na stránkách www.bytovy-park-prosek.cz.

Slevy se nevztahují na jakékoliv nemovitosti v družstevním vlastnictví, komerční prostory (nebytové jednotky) dále pak na jakékoliv garáže (či podíly na nich) komory ani samostatné pozemky. Jednotlivé slevy nelze kombinovat s jakoukoliv jinou slevou či akcí.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:

Souhlasím, abych byl za následujících podmínek kontaktován.

 Souhlasím se zasíláním marketingových a reklamních sdělení, a to za těchto podmínek.

Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:

Souhlasím, abych byl za následujících podmínek kontaktován.

 Souhlasím se zasíláním marketingových a reklamních sdělení, a to za těchto podmínek.

Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.