VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Prosek Park XIII

Prosek Park

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Lokalita

Prosek Park XIII se nachází na stejně lukrativní adrese, jako všechny předchozí etapy. Je to Praha 9 – Střížkov, kde byla během posledních deseti let vybudována z holé plochy 72 tisíc m2 moderně vyhlížející a komplexní rezidenční čtvrť.

V její prospěch hovoří například vynikající doprava, která je podpořena nejenom poměrně rychlým nájezdem na hlavní silniční tahy. Ke krátkým dojezdovým vzdálenostem přispívá i stanice metra C – Střížkov nebo místní autobusy.

Prosek Park, to je ideální lokalita pro život, jež vám nabídne řadu zelených ploch a zároveň krátkou dostupnost ke službám nejrůznějšího typu. Model předměstského bydlení zasazený do hlavního města Prahy je dokonalostí sám o sobě.

img

Zakšínská , Praha, 19000 Zobrazit na mapě

Pestré zázemí pro spokojený život

Každý budoucí rezident určitě touží po blízkosti těch nejzákladnějších služeb. V případě projektu Prosek Park XIII tomu tak opravdu je. Téměř na dosah ruky se vám rozprostírají služby libovolného charakteru. Jmenovat lze například mateřské, základní a střední školy. Na své si přijdete i z pohledu nákupů libovolného zboží. Na Praze 9 – Střížkov se nachází řada odlišných restaurací, pošta, lékárny, ale také lékařská poliklinika. Chybět vám nebude zkrátka nic.

Nadšeni budete i při hledání zázemí pro volnočasové aktivity. Ty lze realizovat například na 8 tisících m2 zelených ploch, které mimo jiné obsahují dvě dětská hřiště. Chybět vám nebudou místa s lavičkami pro odpočinek nebo altánky. Svůj čas ale nemusíte trávit pouze relaxací v přírodě. Nabízí se i využití sportovních hřišť, prostřednictvím nichž se lze věnovat spoustě pohybových aktivit. Místní travnaté plochy a stromy vás doslova vytrhnout z běžného stereotypu velkoměsta.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:

Souhlasím, abych byl za následujících podmínek kontaktován.

 Souhlasím se zasíláním marketingových a reklamních sdělení, a to za těchto podmínek.

Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:

Souhlasím, abych byl za následujících podmínek kontaktován.

 Souhlasím se zasíláním marketingových a reklamních sdělení, a to za těchto podmínek.

Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.