VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Prosek Park XII

Prosek Park

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Lokalita

Okrajová lokalita pražského Proseku (pomezí mezi Prosekem a Střížkovem) je jednou z nejvyhledávanějších lokalit v Praze. Důvodem je pestrá občanská vybavenost, snadná dopravní dostupnost (1 min. na autobus, 5 min. na metro), široké volnočasové aktivity a velké zelené parky ihned v obou domech.

Praha 9 – Prosek, to je místo, které si vás podmaní pro své silné zázemí z pohledu nejrůznějších služeb. V okolí najdete vše důležité pro každodenní život - obchody, lékaře, školy a školky, zastávky MHD, několik restaurací, sportovní areál i plavecký bazén. Pro větší nákupy je nedaleko Obchodní Centrum Letňany.

Pražský Prosek je známý pro svoji stanici metra C – Střížkov a řadou zastávek městské hromadné dopravy, takže o přesun do ostatních částí Prahy jistě nebudete mít nouzi. V centru Prahy můžete být za pouhých 15 minut.

img

Zakšínská , Praha, 19000 Zobrazit na mapě

Společenské vyžití na Proseku

V projektu si užijete především klid rezidenční čtvrti. Příjemné zázemí vám poskytnou vybudované plochy zeleně kolem všech bytových domů, kde se nachází dětská hřiště a spousta odpočinkových míst. Pohybovým aktivitám se mohou věnovat nejenom ti nejmenší, ale i mladiství a dospělí.

K dispozici jsou hřiště pro míčové hry, lanovka či nedaleká bobová dráha Prosek. Ke sportovnímu vyžití vám poslouží venkovní plochy, ale také Sport centrum Hotel Duo, Aquacentrum Letňany a TJ Sokol Prosek. Pakliže se budete chtít věnovat kulturním a zábavním aktivitám, stačí vyrazit do vzdálenějších multikin, barů nebo dáte přednost Divadlu Gong, kde na vás čekají zajímavé divadelní hry.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:

Souhlasím, abych byl za následujících podmínek kontaktován.

 Souhlasím se zasíláním marketingových a reklamních sdělení, a to za těchto podmínek.

Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:

Souhlasím, abych byl za následujících podmínek kontaktován.

 Souhlasím se zasíláním marketingových a reklamních sdělení, a to za těchto podmínek.

Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.