VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Prosek Park XII

Prosek Park

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Financování

Jednou z důležitých součástí celého nákupu bytové jednotky je financování. To má u developerského projektu Prosek Park XII jasně daná pravidla. Projevíte-li zájem o nákup libovolně velikého bytu v komplexu, vše započnete vstupní konzultací.

Právě nezávazná osobní schůzka vám nabízí první možnost rezervace, jejíž platnost je v délce tří dnů. Poté dojde k jejímu zrušení. Rozhodnete-li se pokračovat v nákupu dál, přichází na přetřes důležité smlouvy.

Poslední ze série smluv je kupní smlouva, díky které je předmět prodeje/koupě převeden na kupujícího. Zde je již přesně specifikována konkrétní výše ceny a nemovitost.


Standardní splátkový kalendář

Setkáte se s třemi platbami v průběhu celého procesu vyřízení. Tou první bude rezervační poplatek ve výši 100 000 Kč. Ten je splatný při podpisu Rezervační smlouvy. Dále je to záloha při podpisu Smlouvy o budoucí smlouvě kupní. Její výše je individuální a pohybuje se v rozmezí od 20 % do 90 %. Nakonec je to ještě doplatek, který je hrazen s podpisem Kupní smlouvy.


Jak financovat nemovitost?

Využít můžete buď vlastních peněžních prostředků, nebo se obrátíte na profesionální finanční poradce, jež vám umožní zakoupit byt v rámci projektu Prosek Park IX z jiných zdrojů. Jsou to povětšinou hypotéční úvěry, půjčky a služby podobného charakteru.

Individuální splátkový kalendář

Pakliže nedisponujete žádnou vstupní finanční rezervou, nezoufejte. I v takovém případě lze upotřebit nabídky makléřů a poradců, kteří vám navrhnou řešení šité přímo na míru. Vypracují splátkový plán, jenž výrazným způsobem neohrozí váš rodinný rozpočet, a vy si pořídíte své vysněné bydlení.

Kontaktujte nás a spolupracujte s profesionály!

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:

Souhlasím, abych byl za následujících podmínek kontaktován.

 Souhlasím se zasíláním marketingových a reklamních sdělení, a to za těchto podmínek.

Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:

Souhlasím, abych byl za následujících podmínek kontaktován.

 Souhlasím se zasíláním marketingových a reklamních sdělení, a to za těchto podmínek.

Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.