VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Prosek Park X

Prosek Park

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

O projektu

Hlavním strůjcem projektu Prosek Park X je developerská společnost FINEP, která se na realizaci desáté etapy podílela se studiem AHK architekti. Ti vnukli dvou rezidenčním domům novodobou a nepřehlédnutelnou podobu, jejíž součástí jsou vystupující balkony, prosklené plochy a mnohé další esteticky zajímavé prvky.

Aktuální fáze projektu čítá 177 bytových jednotek s velice praktickým a nápaditým situováním uvnitř objektů. Při koupi bytu máte možnost poměrně vysoké variability z pohledu řešení vnitřního prostoru. Byty o dispozicích 1+kk až 4+kk tak budou odpovídat vašim náročným požadavkům.

icon
Dispoziční členění 1+kk až 4+kk
icon
Podzemní a venkovní garážové stání
icon
Velikost bytů od 29 m2 do 119 m2
icon
Bezbariérový přístup

Obě dvě nemovitosti se pyšní energetickým štítkem B, čehož bylo dosaženo díky použití kvalitních stavebních materiálů a aplikování novodobých technologických postupů. Vnitřní prostory bytů poskytují plochu od 29 m2 do 119 m2, což uspokojí široké portfolio rezidentů. Kromě balkonů si lze dopřávat garážového stání v podzemních částech. V přízemí jsou komerční místnosti k pronájmu.

Bytové domy developerského projektu Prosek Park X nesou v rámci celého bytového konceptu označení A1 a A2. Stávají se tak nedílnou součástí dosavadní zástavby a především vybudovaného parku s přemírou zeleně a odpočinkových míst.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:

Souhlasím, abych byl za následujících podmínek kontaktován.

 Souhlasím se zasíláním marketingových a reklamních sdělení, a to za těchto podmínek.

Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:

Souhlasím, abych byl za následujících podmínek kontaktován.

 Souhlasím se zasíláním marketingových a reklamních sdělení, a to za těchto podmínek.

Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.