VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Prosek Park X

Prosek Park

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Lokalita

Praha 9 – Střížkov se stane místem, které si velice brzy zamilujete. Původně okrajová část hlavního města se od vzniku první etapy developerského projektu Prosek Park hodně změnila, a to k lepšímu. Lokalita zaznamenala náročnou modernizaci, včetně vzniku zelených ploch, jež přesahují plochu až 8 000 m2. I díky tomu je toto působiště označováno, jako nejoblíbenější rezidenční část Prahy.

Z jedné poloviny za to může určitě pestrá občanská vybavenost, s pomocí níž narazíte na velikou škálu potřebných služeb. Od mateřských a základních škol, přes gymnázium, lékařskou pohotovost, supermarkety, banky, až po obchodní centrum Letňany nebo poštu a restaurace. Každý si v tomto ohledu přijde na své.

img

Zakšínská , Praha, 19000 Zobrazit na mapě

Široký výběr volnočasových aktivit

Situování developerského projektu Prosek Park X je promyšleno do nejmenšího detailu, což se týká také vynikající dopravní dostupnosti. O tu se starají převážně autobusové zastávky nedaleko bytových domů. Velice rychlým a praktickým spojem je stanice metra C – Střížkov.

Praha 9 – Střížkov, to je především klid rezidenční čtvrti, jehož si můžete dopřávat plnými doušky. Příjemné zázemí vám poskytnou vybudované plochy zeleně kolem všech bytových domů, kde se nachází dětská hřiště a spousta odpočinkových míst. Pohybovým aktivitám se mohou věnovat nejenom ti nejmenší, ale i mladiství a dospělí.

K dispozici jsou hřiště pro míčové hry, lanovka či nedaleká bobová dráha Prosek. Ke sportovnímu vyžití vám poslouží venkovní plochy, ale také Sport centrum Hotel Duo, Aquacentrum Letňany a TJ Sokol Prosek. Pakliže se budete chtít věnovat kulturním a zábavním aktivitám, stačí vyrazit do vzdálenějších multikin, barů nebo dáte přednost Divadlu Gong, kde na vás čekají zajímavé divadelní hry.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:

Souhlasím, abych byl za následujících podmínek kontaktován.

 Souhlasím se zasíláním marketingových a reklamních sdělení, a to za těchto podmínek.

Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:

Souhlasím, abych byl za následujících podmínek kontaktován.

 Souhlasím se zasíláním marketingových a reklamních sdělení, a to za těchto podmínek.

Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.